Aktualności Aktualności

Powrót

X Bieg Kwitnących Ogrodów

X Bieg Kwitnących Ogrodów

Już po raz dziesiąty Nadleśnictwo Płońsk wraz z Klubem Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku organizuje „Bieg Kwitnących Ogrodów". Impreza odbędzie się 19.05.2024 r. na terenie szkółki leśnej w leśnictwie Kuchary.

W tym roku pełnoletni biegacze mogą wziąć udział: w biegu głównym na 10 km, biegu towarzyszącym na 3 km oraz w marszu Nordic Walking na dystansie 6 km.

Nie zabraknie też zawodów dla młodszych uczestników, na których czekają biegi w trzech kategoriach: przedszkolaki - dystans ok. 200 metrów; dzieci szkolne klas I-III – dystans ok. 350 metrów oraz dzieci szkolne klas IV-VI – dystans ok. 600 metrów. Biegi dziecięce zostaną rozegrane w kategoriach dziewcząt i chłopców.

We wszystkich kategoriach biegów dla zdobywców I-III miejsca czekają atrakcyjne nagrody. Wszyscy zawodnicy, którzy przekroczą linię mety otrzymają pamiątkowe medale (wszystkie biegi oraz marsz Nordic Walking).  Przewidziana jest też nagroda dla najmłodszego i najstarszego uczestnika biegu.

Zgłoszenia udziału wyłącznie za pośrednictwem portalu https://elektronicznezapisy.pl do dnia 16.05.2024r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zgłoszenia będą przyjmowane również w dniu zawodów (o ile będą jeszcze miejsca) w godzinach 9:30-10:15 w biurze zawodów usytuowanym w pobliżu linii mety. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dowód osobisty, w przypadku osób niepełnoletnich legitymację szkolną. Każdy uczestnik biegu zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania formularza zgłoszeniowego.